Doprava a platby

 

DOPRAVA

 

Při nákupu nad 2000,- doprava zdarma.

 

  • OSOBNÍ ODBĚRY LIBEREC - Cena: 0,- Osobně na adrese provozovny v Liberci, nám. Dr. E. Beneše 4/12, Liberec 460 01. Otevřeno pondělí až pátek, vyzvednutí pouze na základě předchozí domluvy. Platit je možné převodem dopředu nebo hotově na místě.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučené psaní - Cena: 79,- Nejrychlejší způsob, většinou bývá doručen do dvou dnů. Vhodné menší objednávky - např. max 2 kusy panelů. Možnost platit převodem přes účet, gopay nebo dobírkou.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky - Cena 99,- Balík do ruky od České pošty, pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet, gopay nebo dobírkou.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu - Cena 99,- Balík na poštu od České pošty, pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou. Sami si zvolíte na jakou poštu bude balíček doručen.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučený balík - Cena 99,- Doporučený balík od České pošty. Doručení do čtyř pracovních dnů. Možnost platit pouze převodem přes účet, nelze dobírka.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučená zásilka do zahraničí - Cena 199,- (8 €). Možnost platit pouze převodem přes účet.

  

  • EMAILEM - Možnost zaslání dárkového poukazu emailem. (Ale skutečně jen dárkový poukaz, látky emailem nepošleme... : ) Poukaz Vám přijde v elektronické podobě a stačí jej pouze vytisknout a rovnou jej můžete využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do jednoho až tří pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo GoPay.

 

 

PLATBY

  • Platba přes účet - Cena: 0,- Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 2201479221 / 2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do čtyř pracovních dnů (zpravidla dříve).

 

  • Platba platební bránou GoPay při platbě online: Cena: 0,- Platba proběhne během několika vteřin přes bránu GoPay, zadáním požadovaných údajů z Vaší karty. Objednávka je zaplacena a připravena k okamžité expedici. Dle našich možností a svozu balíčků odešleme do 1-2 dnů.

 

  • Platba dobírkou: Cena: 32,- Balíček bude odeslán v nejkratším možném termínu Vámi zvoleným dopravcem (většinou do tří pracovních dnů) na Vaši adresu. Platit budete dopravci až při převzetí balíčku.