Doprava a platby

 

DOPRAVA

 

Při nákupu nad 2000,- doprava zdarma.

 

  • OSOBNÍ ODBĚRY LIBEREC - Cena: 0,- Osobně na adrese provozovny v Liberci, nám. Dr. E. Beneše 4/12, Liberec 460 01. Otevřeno pondělí až pátek, vyzvednutí pouze na základě předchozí domluvy. Platit je možné převodem dopředu nebo hotově na místě.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučené psaní - Cena: 79,- Nejrychlejší způsob, většinou bývá doručen do dvou dnů. Vhodné menší objednávky - např. max 2 kusy panelů. Možnost platit převodem přes účet, gopay nebo dobírkou.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky - Cena 99,- Balík do ruky od České pošty, pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet, gopay nebo dobírkou.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu - Cena 99,- Balík na poštu od České pošty, pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou. Sami si zvolíte na jakou poštu bude balíček doručen.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučený balík - Cena 99,- Doporučený balík od České pošty. Doručení do čtyř pracovních dnů. Možnost platit pouze převodem přes účet, nelze dobírka.

 

  • ČESKÁ POŠTA - Doporučená zásilka do zahraničí - Cena 199,- (8 €). Možnost platit pouze převodem přes účet.

  

  • EMAILEM - Možnost zaslání dárkového poukazu emailem. (Ale skutečně jen dárkový poukaz, látky emailem nepošleme... : ) Poukaz Vám přijde v elektronické podobě a stačí jej pouze vytisknout a rovnou jej můžete využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do jednoho až tří pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo GoPay.

 

 

PLATBY

  • Platba přes účet - Cena: 0,- Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 2201479221 / 2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do čtyř pracovních dnů (zpravidla dříve).

 

  • Platba platební bránou GoPay při platbě online: Cena: 0,- Platba proběhne během několika vteřin přes bránu GoPay, zadáním požadovaných údajů z Vaší karty. Objednávka je zaplacena a připravena k okamžité expedici. Dle našich možností a svozu balíčků odešleme do 1-2 dnů.

 

  • Platba dobírkou: Cena: 32,- Balíček bude odeslán v nejkratším možném termínu Vámi zvoleným dopravcem (většinou do tří pracovních dnů) na Vaši adresu. Platit budete dopravci až při převzetí balíčku. 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.