Materiály

  

Ve spolupráci s mnoha velkými a zkušenými tiskárnami textilu nabízíme materiály s našimi vlastními designy.

Tiskárny, se kterými spolupracujeme, jsou jedny z nejlepších s bohatými zkušenostmi a díky tomu můžeme zaručit skvělou kvalitu našich látek.

Tiskneme na mnoho různých druhů materiálů. Především ale na bavlněná plátna, směsové polyesterové materiály a bavlněné úplety. V tuto chvíli je to celkem 12 druhů materiálů.

Tisky se u nás dají dělit i podle druhu použitého tisku:

  • Na bavlněná plátna se využívá digitální tisk reaktivními barvivy s využitím ekologických odbouratelných barev. Bavlněná plátna tiskneme v Čechách. Drží certifikát Oeko Tex Standard 100 Class 1 pro pigmentové i reaktivní tisky. Vyznačuje se velkou stálobarevností a odolností a tiskem úžasných detailů. K využití podle druhu - jak na oblečení, tak na dekorace nebo doplňky.

 

  • Polyesterové směsové a bavlněné úplety tiskneme v rámci EU. Jsou tištěny buď transferovým nebo sublimačním tiskem. Tisky jsou krásné a do detailu tištěné - záleží na podkladovém materiálu. Často jsou s podílem elastanu a většinou jsou i skvěle nemačkavé. K využití podle druhu - jak na oblečení, tak na dekorace nebo doplňky.

 

  • Rotační tisky na bavlněné materiály - probíhají formou tisku přes válec. Ideální na jednoduché a opakující se vzory. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.