O nás

Kdo jsme? 

Jsme značka originálních potištěných panelů a metráže. Jsme čtyři :) Lucka - skvělá grafička, která pro vás tvoří originální a neokoukané potisky látek. Lucka dělá grafiku již několik let pod značkou Black Mountain. Gabča se věnuje marketingu a informuje vás o našich novinkách na sociálních sítích :) Verča dbá o to, abyste byli vždy spokojeni, a dostali balíček včas. :) A k tomu jediný muž v týmu - Jirka, který se stará o nespecifikované technické věci, na které by ženský kolektiv nestačil... :)

Co děláme? 

Krásné látky. :) Bavlněné nebo polyesterové, panely nebo metráž. Originální, neokoukané vzory a limitované edice. V nabídce máme také krásné knoflíky české výroby a knoflíky potahované, které rádi na základě objednávky potáhneme požadovanou látkou. Najdete u nás ale i jinou galanterii, a to třeba krásné šikmé proužky nebo tkaničky. Aby prostě vše perfektně ladilo. :) 

Jak to děláme?

Ve spolupráci s těmi nejlepšími, velkými tiskárnami a výrobci látek si necháváme na zakázku vyrábět materiály těch nejlepších kvalit s naší grafikou. Nabízíme možnost realizace vlastních zakázek, a to již od 50 metrů. V naší nabídce pak najdete tisky v exkluzivních, limitovaných nebo standardních edicích. Exkluzivní jsou velmi limitované kousky, které jsou tištěné ve velmi malém množství a zajišťují budoucí majitelce originalitu. Limitované jsou tisky, které jsou ve více kusech, natisknou se, ale již se tisk neopakuje a tak zůstává originální. Standardní tisky jsou ty, které do nabídky doplňujeme průběžně a dochází i k dotisku těchto látek. 

Jaké máme látky?

Převážně máme tkaniny, ale rozšiřujeme nabídku o úplety a další :)

Jaké máme vzory?

Originální, tématicky laděné, jiné...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.